Béčko válí, junioři opět padli s nováčkem

Prodloužený víkend se Sokolu povedl a z jedenácti zápasů si připsal hned sedm výher.

B tým mužů byl v sobotu stoprocentní a po výhrách 5:3 s Ovocnými Bázemi a 15:2 se zatím posledními Desperados drží druhé místo v lize. Muži D ve své lize odehráli také dva zápasy a po výhře nad Goalbusters Bystřice a remízou s Bílými holemi drží stejnou příčku jako jejich béčkoví  kolegové.

Juniorům se bohužel až tak nedařilo a i když svůj první zápas s rezervou Bohemians vyhráli jasně 12:7, druhý zápas nezvládli. Stav po druhé třetině byl 2:2, třetí třetina se však sokolům nepovedla a nakonec prohráli 5:2. I přes prohru ale o skóre okupují krásnou třetí příčku v tabulce.

I naše nejmladší naděje, elévové, zvládli svůj první turnaj pěkně a po celkové výhře ve skupině bohužel nezvládli zápas o postup a prohráli s Panthery 6:5. Své zápasy odehrály už v pátek juniorky, které po těsné prohře v tom prvním 9:8 s Novým Městem nad Metují vyhrály své druhé utkání jednoznačně 11:3 a upevnily si první místo ve své divizi.