Bohemka nadělila Ladies patnáctku

Od posledního utkání sezony se nejspíše nedalo čekat nic jiného. Obr proti trpaslíkovi, kočka s myší. Zelenobílá nedala žluté šanci a celou dobu měla utkání plně pod kontrolou. Hostující Poláková si zapsala neuvěřitelných 6 gólů!

Od úvodního hvizdu bylo následující dějství více než zřejmé. Bohemka se od začátku ujala balonku a domácím ho téměř nepůjčila. Poláková se v úvodních 5 minutách trefila hned dvakrát. Na tento výsledek dokázaly domácí ještě zareagovat. Vejvodová od mantinelu neskutečně vymetla Kreisingerové všechny pavučinky a rozradostnila své svěřenkyně, které přišly fandit. Bohemku však gól nesrazil, ba naopak. 22 vteřin po obdrženém gólu Preisslerová rozvlnila domácí síť. Další gól přidala Patakyová a již v 15. minutě první třetiny zkompletovala Poláková hattrick! Do šaten se šlo za stavu 2:5, neboť Bartošová svou střelu z první umístila přesně k přední tyči.

Hra domácích nebyla ideální. Krosové přihrávky procházely tam a sem, sem a tam a jakýkoliv souboj vyšel ve prospěch hostí, už jen díky tomu, že slovo důraz domácím nejspíše nic neříkalo. Po začátku druhé třetiny se ale obraz hry vůbec neměnil a Bohemka stále navyšovala gól po gólu své skóre. Z domácích se dokázala prosadit pouze Lingová, ale jelikož Bohemka nasázela hned 6 gólů, rozdíl skóre byl stále propastný.

Lingová měla opravdu povedený zápas, dokázala se prosadit i ve třetí třetině, ale bohužel její spoluhráčky ji nedokázaly následovat. Nejdříve Tvrzníková nahrávala Vejvodové, která svou šanci na zmírnění skóre nevyužila. A následně si stejně počínala i Tvrzníková, kdy i ona pohrdla gólovou přihrávkou. Bohemka však své šance proměňovala a konečné skóre se zastavilo až za stavu 15:4.

Pro Ladies to tedy nebyla úspěšná neděle. Mají jeden volný víkend na to, aby základní část hodily za hlavu a začaly se připravovat na play-down, což pro ně bude vlastně úplně nová sezóna. V bojích o udržení se nakonec po urputném boji mezi Židenicemi a Elite, potkají s Elite, se kterým sice odehrály Ladies vyrovnané zápasy, ale ani jeden nedokázaly vyhrát. Věřme, že Ladies využijí své zkušenosti z play-down z předešlých let a ukáží Elite, kdo je v Praze lepší!

TJ SKV - FbŠ Bohemians 4:15 (2:5, 1:6, 1:4)

Branky a nahrávky: 9. Vejvodová (Lingová), 16. Bartošová (Sladkovská), 28. Lingová (Honzová), 51. Lingová (Vejvodová) – 2. Poláková (Slavíková), 5. Poláková (Bočanová), 9. Preisslerová (A. Šmídová), 11. Patakyová (Rybíčková), 15. Poláková (Bočanová), 21. Rybíčková (Kašparová), 24. Poláková (Nguyenová), 31. Hyršlová (Rybíčková), 32. Preisslerová (TS), 37. Poláková (Kašparová), 37. Hyršlová (Rybíčková), 43. Rybíčková (Hyršlová), 50. Poláková, 56. Nguyenová (Nová), 57. Semeráková (Preisslerová). Rozhodčí: Beranová, Šedová. Vyloučení: 0:0. Diváků: 30.

Sestava SKV: Kutnarová A. - Trunečková, Jiříčková, Sladkovská, Hrdinová - Honzová (C), Vejvodová, Lingová - Dobisiková, Bartošová, Šádková - Kutnarová F., Bursová, Zelničková, Tvrzníková. Trenéři:  Kytka, Doubek.