Boj o záchranu se přesune do Litvínova

O víkendu čeká na svěřence Martina Hovořáka dvojnásobná porce zápasů. Na půdě Litvínova budou pokračovat ve snaze o udržení v nejvyšší soutěži. Po úvodních dvou duelech je stav série vyrovnaný 1:1.

První zápasy nabídly v Rieger aréně dramatickou zápletku. V pátek se Vinohrady dostaly do slibného vedení 4:1. O svůj náskok však přišly a Litvínov ve třetí třetině srovnal na 5:5. V prodloužení rozhodl o výhře Bivoje Skalitz.

I ve druhém utkání si domácí sokolové vytvořili náskok. V úvodu vedli už 2:0. Jenže Litvínov opět dokázal Vinohradské zaskočit a pěti góly v řadě otočil vývoj utkání na svou stranu.

Svěřenci kouče Hovořáka se však nevzdali, postupně dokázali náskok soupeře smazat a tři minuty před koncem se opět dostali do vedení. Zápas nakonec dovedli do vítězného konce 7:6.

Nyní se Bína a spol. utkají dvakrát s Bivojem na jeho půdě. Hrát se bude v sobotu i v neděli od 19:30 v litvínovské hale. Pátý zápas se pak uskuteční v úterý na Vinohradech.