Boys padli v Otrokovicích po prodloužení

Utkání nabídlo netradičně méně než 10 gólů. Souboj sousedů v tabulce vyzněl ale lépe pro domácí Otrokovice.

Gólově chudší zápas načali lépe Panteři. Sice nevyužili početní výhodu po vyloučení Rossiho, po několika minutách ale otevřeli skóre. Na první branku si ale museli diváci na Štěrkovišti počkat až do 16. minuty. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Na 1:1 srovnával Zavadil po vinohradském ťukesu na jeden dotek.

Druhá třetina byla na významné události ještě skoupější. Ačkoli se SKV dostávalo do nebezpečných útoků, nedokázali vstřelit ani jednu branku. To otrokovičtí dokázali aspoň jednu střelu přetavit v gól a opět tak odskočit do hubeného vedení. Vyrovnané utkání se tak muselo lámat až v poslední periodě.

Velkou šanci na srovnání dostaly Vinohrady hned v úvodu třetí třetiny, kdy jim rozhodčí nabídli přesilovou hru. SKV dokázalo tuto výhodu využít zásluhou Linharta. Poprvé do vedení poslal svůj tým Bína, když se dokázal prosadit v protiútoku. Otrokovice kupily jednu chybu za druhou, ale SKV je nedokázalo trestat. Necelých 5 minut před koncem utkání bylo nařízeno trestné střílení ve prospěch Otrokovic. K nájezdu se postavil ostřílený matador Ťopek, který i s notnou dávkou štěstí nakonec Weissgärbera překonal. Základní hrací doba se chýlila ke konci, ale půl minuty před sirénou si na trestnou lavici odešel ještě odpočinout otrokovický Vaněk. Vinohrady tuto výhodu do konce periody nevyužily, přesilová hra se jim ale přenesla i do prodloužení.

SKV však přesilovku trestuhodně nevyužilo a minutu po návratu Vaňka z trestné lavice inkasovalo gól. Prodloužení v čase 62:45 ukončil Krchňáček a Panteři si tak připsali do tabulky dva body.

Hu-Fa Panthers Otrokovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0) po prodl.

Branky a nahrávky: 16. Vaněk, 39. Nagy (Vaněk), 56. Ťopek, 63. Krchňáček (Kostka) - 18. Zavadil (Skřivánek), 45. Linhart (Stuchlík Z.), 50. Bína (Gregor). Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Diváci: 413.

Sestava SKV: Weissgärber - Stuchlík O., Raiter Š., Rossi, Nigrin, Zezulka, Kroupa, Houra - Stuchlík Z., Bína, Gregor, Zavadil, Skřivánek, Baudisch, Linhart, Záň J., Hanák, Králík, Kareš. Trenér: Martin Hovořák.