Boys přijeli z Pelhřimova s prázdnou

Přestože SKV v zápase několikrát vedlo, nedovedlo zápas do vítězného konce. Vinohrady ve třetí části nedokázaly vstřelit ani jednu branku a Pelhřimov se tak raduje z první letošní výhry.

Souboj týmů z opačných konců tabulky byl zajímavý pro některé vinohradské hráče i z jiného důvodu. Lisa v Pelhřimově působil naposledy v sezóně 2008/2009 a Zavadil vloni v rámci střídavého startu odehrál za Spartak 7 zápasů. Oba v zápase zaznamenali branku, Lisa přidal do svých statistik i jednu asistenci. A byl to právě Lisa, kdo otevřel skóre zápasu střelou od mantinelu. A o dvě minuty později jeho další střelu tečoval do branky Hanák. Do konce třetiny se zvládl Spartak držet na dostřel, jelikož na 1:2 snižoval Fučík. Osm vteřin do přestávky se nechal vyloučit pelhřimovský Čech a SKV do prostřední periody vstupovalo s početní výhodou.

Tu využil Zavadil a vrátil Vinohradům dvoubrankové vedení. To ale bylo ještě do poloviny utkání smazáno díky dvěma přesným trefám Podušky. SKV odskočilo do vedení ještě jednou zásluhou Dolejše, to bylo bohužel od hostů z Prahy všechno a to nejen v této třetině.

V závěrečné dvacetiminutovce hned dva hráči Pelhřimova zkompletovali hattrick, vinohradští střelci si však vždy vylámali zuby na jistě chytajícím Venkrbci. Přestože v závěrečných střeleckých statistikách Vinohrady svého soupeře porazily, do prvoligové tabulky mužů si tři body připsal domácí Spartak. SKV kleslo o jednu příčku níže, aktuálně se nachází na třetí pozici. V pátek 28. 10. změří své síly se čtvrtým Znojmem.

Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4 (1:2, 2:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 17. Fučík (Zrzavý), 25. Poduška (Čech), 29. Poduška (Blažek), 45. Poduška (Blažek), 49. Fučík (Poduška), 58. Fučík (Blažek) - 9. Lisa, 11. Hanák (Lisa), 22. Zavadil (Dolejš), 30. Dolejš (Hartman). Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1. Diváci: 115.

Sestava SKV: Weissgärber – Vnuk, Záň D., Lanc, Stuchlík O., Suchý, Totzauer – Lisa, Hanák, Zavadil, Dolejš, Harman, Skřivánek, Pecha, Mikšovský, Beran, Záň J., Kučera. Trenér: Martin Hovořák.