1087_Muzi_elevove_2016.JPG

Boys zakončili rok 2016 vítězně!

Vinohrady poslední zápas v kalendářním roce 2016 zvládly! Na domácí půdě porazily Svitavy 5:1. Během vánočních svátků tak SKV setrvá na čtvrté příčce prvoligové tabulky s tříbodovou ztrátou na druhé místo.

Sokolové podporováni početnou skupinkou vinohradských elévů nevstoupili do zápasu dobře a už v páté minutě po trefě Richtera prohrávali 0:1. Ve 13. minutě však bylo srovnáno! Skřivánek vybídl ke střele Dominika Záňě a ten dělovkou vyrovnal na 1:1.

Domácí tým nakonec odcházel do šaten po úvodním dějství spokojenější. Do role nahrávače se opět pasoval Skřivánek a po pěkném ťukesu s Lisou domácí vedli 2:1. Jak úvodní část skončila, tak ta druhá začala. Z prostřední periody uběhly necelé dvě minuty, Lisa poslal míček na Hartmana a ten se nemýlil. SKV už tedy vedlo o dva góly.

Druhá část byla jasně v režii domácích. Deset minut po třetím gólu Vinohrad se z otočky prosadil Zavadil a sokolové mířili k dalšímu domácímu vítězství. Zpečetil ho ve 38. minutě svým třetím bodem v utkání Jaromír Lisa. A protože v závěrečné třetině už žádný další gól nepadl, porazili Vinohradští Svitavy 5:1.

V tabulce se tak vrátili na čtvrtou příčku, na které setrvají i během vánočních svátků. Na druhé Black Angels přitom ztrácejí pouze tři body a na vedoucí Znojmo devět. První zápas v novém roce čeká svěřence Martina Hovořáka 7. ledna na půdě Hattricku Brno. Premiérový domácí zápas v roce 2017 sehrají muži v neděli 15. ledna od 18 hodin s Pelhřimovem.

TJ SKV - FbK Svitavy 5:1 (2:1, 3:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 13. D. Záň (Skřivánek), 20. Lisa (Skřivánek), 22. Hartman (Lisa), 32. Zavadil (Jelínek), 38. Lisa (Skřivánek) - 5. Richter (Říha). Rozhodčí: Svrček, Waliczko. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 80.

Sestava SKV:  Buchta - Jelínek, Vnuk, Lanc, D. Záň, Zezulka, Suchý - Rossi, Z. Stuchlík, Zavadil - Lisa, Hartman, Skřivínek - Burian, J. Záň, Pecha. Trenér: Martin Hovořák.