Druhá porážka na domácí půdě. Boys prohráli s Hattrickem

První odvetný zápas v letošní sezoně Vinohradským nevyšel. Po přestřelce v úvodní třetině už sokolové manko nedotáhli a doma prohráli s brněnským Hattrickem 4:6. I přes porážku SKV prozatím zůstává na první příčce prvoligové tabulky.

První třetina nabídla 110 divákům hodně branek. Skóre v páté minutě otevřel domácí střelec Pecha. Bylo to však bohužel naposled, kdy domácí mužstvo vedlo. Hosté následně duel třemi trefami v řadě otočili. A přestože se dvakrát prosadil Hartman, Hattrick přidal ještě jeden gól a odcházel tak do šaten po prvním dějství s jednobrankovým náskokem.

Ve 22. minutě pak ještě navýšil vedení hostujícího týmu Marek Fuchs a Brno vedlo v Rieger aréně 5:3. Od té chvíle Vinohradští zlepšili obraz své hry, kýžené góly však nepřicházely. Naopak brněnský Hronek další trefou ve 48. minutě postavil domácí před těžký úkol. V závěru tak Skřivánek pouze zkorigoval skóre na konečných 4:6 a připsal si svůj třetí bod v utkání, stejně tak nahrávající Hartman.

„Nedůraz ve vlastním pásmu nás stál první třetinu. Ve druhé polovině zápasu jsme byli lepším týmem, na skóre se to ale neprojevilo,“ litoval nevydařené první dvacetiminutovky asistent trenéra Miroslav Purkrábek. Příští víkend mají Boys před sebou dva zápasy, v sobotu se představí na hřišti MVIL Ostrava a v neděli pak v Petrovicích.

TJ SKV - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:6 (3:4, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 5. Pecha (Kapucián), 11. Hartman (Skřivánek), 14. Hartman (Skřivánek), 53. Skřivánek (Hartman) - 5. Mar. Nagy (Vojtíšek), 9. Fuchs (Hronek), 9. Dvořák (Mati), 20. Fabián (Řeháček), 22. Fuchs (Brom), 48. Hronek (Brom). Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Diváci: 110.

Sestava SKV: Dejmal - O. Stuchlík (C), Dolejš, Rychetník, Š. Raiter, D. Záň, Jelínek - Blažej, Hanák, Švejda - Skřivánek, Hartman, J. Záň - Šneberger, Pecha, Kapucián. Trenér: Michal Pazdera.