Druhý domácí zápas, druhý výhra! Boys zdolali MVIL

Na domácím hřišti jsou zatím svěřenci Michala Pazdery stoprocentní! V sobotu zdolali ostravský MVIL vysoko 8:2 a po třech zápasech mají na kontě v prvoligové tabulce šest bodů, což je řadí na druhou příčku za vedoucí Litvínov!

Sokolům se vydařil vstup do zápasu. V osmé minutě otevřel skóre Skřivánek. Na konci úvodního dějství přidal druhou branku SKV Hanák. Úvod sezony se gólově vydařil Jakubu Pechovi, jenž si ve druhé třetině připsal už třetí a zároveň čtvrtý gól v novém ročníku.

Střelecky se daří rovněž Jakubu Záňovi, jenž přidal třetí gól ve třetím zápase. Vinohradští dovedli zápas v poklidu do vítězného konce a doma porazili Ostravu 8:2. Následuje anglický týden - ve čtvrtek utkání na hřišti Black Angels a v neděli domácí duel se Svitavami.

TJ SKV - 1. MVIL Ostrava WOOW 8:2 (2:0, 5:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 8. Skřivánek (Hartman), 20. Hanák (Pecha), 23. Pecha (Kapucián), 26. J. Záň, 28. Pecha (Hanák), 34. Hartman (J. Záň), 34. Jelínek (Hanák), 47. Hartman (Skřivánek) - 34. Hranický (Dombrovský), 52. Hranický (Dombrovský). Rozhodčí: Černý, Janoušek. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. Diváci: 60.

Sestava SKV: Dejmal - Jelínek, Dolejš, Lanc, Máca, D. Záň, Rychetník - Kapucián, Pecha, Hanák - J. Záň, Skřivánek, Hartman - Winkler, Beran, Blažej. Trenér: Michal Pazdera.