Gólové hody ovládli domácí, SKV přehrálo Mladou Boleslav

Vinohrady ukořistily tři body proti velice omlazenému týmu Mladé Boleslavi.

Na Vinohradech v pátek večer nebyla nouze o góly. Domácí začali zápas ve velkém stylu a už v šesté minutě vedli 2:0. Po první třetině si sokolové udrželi dvoubrankové vedení.

Druhá třetina byla na góly vůbec nejbohatší. Skvělým výkonem se prezentovali především Michal Smutný, jenž se podílel na čtyřech brankách, a duo Svoboda - Buchta. Právě příspěvky těchto hráčů vynesli Vinohradským pohodové čtyřgólové vedení.

Jenže ani to ještě v zápasech SKV nemusí stačit. Boleslav však neměla k dispozici nejsilnější sestavu a výsledek zápasu, ač se v závěru pokoušela mocně dotahovat, už nezvrátila. SKV si připisuje v poháru cenný skalp extraligového týmu.

TJ SKV - BILLY BOY Mladá Boleslav 11:8 (3:1, 6:3, 2:4)

Branky a nahrávky: 4. Jan Buchta (Svoboda), 6. Jan Buchta (Svoboda), 20. Trčálek (Smutný), 28. Lanc (Smutný), 30. Smutný (Houra), 33. Piňos (Smutný), 35. Svoboda (Jan Buchta), 37. Svoboda, 38. Piňos, 45. Raiter (Kytka), 54. J. Mareš - 11. Novák, 21. Ulman (Hanzlík), 23. Studený (Hanzlík), 33. Kroupa, 43. Novák (Vavro), 49. Kroupa, 57. Novák (Vavro), 57. Baudisch (Kalina). Rozhodčí: Sochůrek, Šuvada. Vyloučení: 5:1. Využití: 0:3. Diváci: 75.

Sestava: Jiří Buchta (41. Kempa, 58. Jiří Buchta) - Lanc, Houra, Dolejš, Kytka, Gregor, Záň, Šach - Piňos, Smutný, Trčálek - Mikšovský (C), Raiter, J. Mareš - Menhart, Svoboda, Jan Buchta - Hartman, Pecha. Trenéři: Michal Pazdera, Vilém Svoboda a Pavel Doubek.