Junioři prošli na Prague Games až do čtvrtfinále!

Parádním úspěchem se mohli na letošních Prague Games pochlubit junioři. Jan Otta a spol. prošli až do čtvrtfinále, kde jejich cestu turnajem ukončilo Ústí. Čtvrtfinálová porážka byla jedinou prohrou juniorů na turnaji!

Junioři ve skupině zaznamenali tři remízy, přičemž se utkali s poměrně silnými protivníky. Remíza 1:1 se slovenskou juniorskou reprezentací je jistě cenným výsledkem. Pak už následovala spanilá jízda play off. Výhra 4:1 nad havířovským Slovanem přišla po brankách Jestříbka, Pinkas a dvou trefách Duška.

V osmifinále se sokolové střetli s výběrem Olomouce. Do utkání vstoupili lépe a v deváté minutě vedli po trefě Otty. Jenže soupeř srovnal a do druhého poločasu se tak šlo za vyrovnaného stavu. Výhru na stranu SKV strhnul Matěj Šaroch, který vstřelil dva góly. Junioři se tak stejně jako loni dostali nejdále ze všech vinohradských týmů. Postup mezi osmičku nejlepších je velkým úspěchem. Na silné Ústí už síly sokolů nestačily.

Postup v play off zaznamenali z ostatních kategorií už jen dorostenci, kteří porazili v úvodním kole vyřazovací části Strakonice vysoko 5:1 a vybojovali si tak zápas proti Chodovu. Po prohře 2:4 na turnaji dohráli. Nyní nás čeká letní dřina, v srpnu Czech Open a v září start superligové sezony!