Ladies prohrály v Židenicích 0:6

Zatímco první vzájemný zápas s Židenicemi skončil pro Vinohrady vítězně, ten druhý se nevydařil. Ladies podlehly svému brněnskému sokovi 0:6, přičemž se po celý zápas střelecky trápily a za brankovou čáru neprošla ani jedna z 28 střel.

Sokolu nevyšel zejména vstup do zápasu. Už v čase 4:49 to bylo 2:0 pro domácí. Židenice byly v první třetině jednoznačně lepší a navíc proměňovaly své šance. Ve 12. minutě zvýšila Valehrachová už na 3:0 a dvě minuty před koncem úvodního dějství přidala čtvrtý gól domácího celku Hyksová.

Vinohradští trenéři trochu proměnili sestavu a do druhé třetiny vstoupily Ladies v lepším světle. V první polovině druhé části byly dokonce aktivnější, ale opět se potvrdila jejich bezradnost v koncovce. A tak se znovu připomněl soupeř. V polovině utkání zvýšil na 5:0 a o čtyři minutky později zpečetil skóre šestou trefou.

Ve třetí části už žádný další gól nepadl, a tak si Vyrobíková, která na poslední dvacetiminutovku vystřídala v brance Kutnarovou, připsala čisté konto. Vinohrady se opět snažily hrozit, ale nebyl jim dopřán ani jeden zásah. S osmi body tak stále zůstávají na 12. příčce s dvoubodovou ztrátou na 11. Jičín.

Sokol Židenice - TJ SKV 6:0 (4:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 4. Némethová, 5. Veletová (Dundelová), 12. Valehrachová (Hyksová), 18. Hyksová (Dernerová), 30. Dernerová (Hyksová), 34. Drápalová (Indrová). Rozhodčí: Saňka, Trávníček. Vyloučení: 0:0. Diváci: 59.

Sestava SKV: Kutnarová (41. Vyrobíková) - Čermáková, Tvrzníková, Batíková, Sladkovská, Jiříčková, Nováková - Macurová (C), Trunečková, Honzová - Reichová, Strejcovská, Dobisíková - Bartošová, Vavřinová. Trenéři: Boleslav Kytka a Pavel Doubek.