Muži C i přes klopýtnutí dále vládnou tabulce

Mimo ženský tým se do soutěžních zápasů zapojili také muži C, juniorky a mladší žáci.

Čtvrtfinálový dvojzápas juniorky odehrály proti soupeřkám z Uherského Brodu. Čekal je tuhý boj, sestava byla oslabená o elitní útok Čermáková – Trunečková – Tvrzniková a kapitánku Samake, které dobývaly extraligu v Brně, a stále indisponovanou gólmanku Mošnovou. Do pole tedy bylo připraveno pouze osm hráček. Začátek byl velmi vyrovnaný, Vinohrady dokonce šly jako první do vedení zásluhou Vejvodové, která zpracovala lob od Hany Svačinové a dopravila ho až do sítě. Brzy ale našim juniorkám začalo ubývat sil a soupeřky se na dlouhou dobu usadily na své útočné polovině. Za konečný výsledek 3:12 se ale SKV nemusí vůbec stydět, protože srdnatě bojovalo až do posledních chvil a třetí třetinu dokonce remizovalo 2:2.

Na druhý zápas se opět měnila sestava. Kapitánskou pásku přenechala odjíždějící Plecitá přijíždějící Rooijakkers. Samotné utkání začalo pro Vihrady dobře, již ve druhé minutě poslala Sokol do vedení Iveta Svačinová. Soupeřky však zápas brzy otočily a hlídaly si v poklidu vedení. Utkání probíhalo ve velmi nízkém tempu, soupeřky jakoby chtěly šetřit síly na semifinále a SKV nebylo zastoupeno v takovém počtu aby mohlo rozložit síly do obou zápasů. I přesto Vinohrady vyhrály druhou třetinu poměrem 3:1 a soupeřky si výhru vybojovaly až v poslední části, ve které Sokol přetlačily poměrem 3:0. Zápas tedy skončil 4:7 z pohledu SKV. Výborné výkony v řadách pražských hráček předvedly především sestry Svačinovy, které se podílely na všech sokolských brankách.

V neděli brzy ráno hráli svá utkání muži C. Tým, který vládne soutěži od začátku sezony, se utkal již od osmi hodin ráno s týmem Neo. Ranní hodina jakoby svazovala hráčům SKV nohy a ti měli velký problém hlavně v obranné fázi hry. Ani v útoku se nejednalo o žádnou hitparádu a Sokol brzy prohrával. Až v poslední třetině se hráči probudili a ze stavu 4:1 snížili až na 4:3. Více se jim však už nepovedlo a Neo se mohlo radovat. Ve druhém zápase se jednalo o velké derby s týmem Torza Sorry, za který nastupují i trenéři SKV Jindřich Očenášek, Petr Jirges, Luděk Pokorný a Vilas. Proti SKV však nastoupil pouze „Óča“ a ani ten nezabránil výhře SKV 5:2.