Muži C suverénní! Polepšili si i junioři

O víkendu, kdy se do bojů zapojilo osm vinohradských celků, se dařilo především mužským týmům. Naopak dívčí družstva nebodovala ani jednou.

Muži C se po šestibodové sobotě posunuli na 3. místo přeboru PH+ SČ ligy. O víkendu si poradili s týmem Horoměřic a Ressler boys. Navíc mají oproti ostatním týmům dva zápasy k dobru a na čelo tabulky ztrácí pouhé dva body.

Junioři se konečně posunuli výše v tabulce na osmé místo. Po remíze s Wizards 2:2 a výhře nad Vosami 8:0 si připsali čtyři body. Snad se jim dobré výkony podaří zopakovat i v nadcházejících turnajích. Starší žáci se po výhře, remíze a prohře udrželi ve čtvrtém koši své soutěže.

Pro vinohradské slečny byl tento víkend nepovedený. Juniorky utrpěly prohry 1:23 a 3:8. V prvním zápase prohrávaly již ve třetí minutě 0:3 a po zbytek zápasu jen bezmocně přihlížely, jak si jejich konkurentky z pražského Chodova zlepšují kanadské bodování.

Ve druhém zápase narazily juniorky na celek, se kterým měly sehrát vyrovnanou partii. Bohužel první vinohradský gól padl až v poslední třetině, kdy už si oponentky z Turnova kontrolovaly svůj vypracovaný náskok 6:0. Zápas nakonec skončil 3:8.

Starší žákyně také nezářily. Prohrály všechna svá utkání, a nepotěšily tak svou trenérku Anetu Tvrzníkovou. Nutno však podotknout, že proti nim stáli samí kvalitní soupeři!