Muži podlehli Otrokovicím

V neděli 13. prosince na půdu SKV opět zavítali otrokovičtí Panteři. Sokolové s nimi dlouho drželi krok, nicméně nakonec podlehli 4:6.

Zápasy Vinohrad s Otrokovicemi vždy patřily mezi ty pikantnější. Nejinak tomu bylo v neděli, kdy na půdu SKV Panteři opět zavítali. Vyrovnaná úvodní třetina přinesla pouze jediný gól. Ten pocházel z hole otrokovického Vaňka, který využil brejkovou situaci po pokažené nahrávce domácích.

Prostřední dvacetiminutovka byla ale o poznání záživnější. Nejprve vyrovnal z protiútoku Gregor. Možnost strhnout vedení na svou stranu dostalo SKV o necelé dvě minuty později, kdy byl vyloučen Michal Nagy. Přesilová hra se ale Vinohradům nevyvedla podle představ a sokolové dokonce inkasovali. Vedení však Otrokovicím nevydrželo dlouho a Vinohrady několik okamžiků po skončení přesilové hry opět vyrovnaly zásluhou Renčína, který se vrátil do SKV z Mladé Boleslavi. Do konce periody ale Vinohrady opět tahaly za kratší konec provazu, kdy v čase 39:13 vrátil hostům vedení Vaněk.

Do dvoubrankového vedení poslal v polovině poslední třetiny svůj tým Martin Nagy. SKV však rychle odpovědělo gólem Gregora. Diváci mohli stále sledovat hru jako na houpačce, občas palubovka připomínala spíše tenisový kurt. Dalšího gólu se Otrokovice dočkaly necelých 7 minut před závěrečnou sirénou. Náskok dvou branek jim vrátil Sovják, na což reagovali domácí oddechovým časem. Taktické pokyny trenéra Hovořáka ale vyšly naprázdno. Z gólu se totiž radovali opět hosté. Martin Nagy přidal svůj druhý gól a Otrokovice vedly už 3:6. Šanci na snížení v podobě druhé přesilovky sice Vinohrady využily, na větší zdramatizování utkání už bylo pozdě.

Již dnes se SKV setká se svým nejčastějším soupeřem – pražskou Spartou. Historická vzájemná bilance hovoří ve prospěch Sparty. Jak to dopadne dnes večer? Přijďte se sami podívat od 20:00 na domácí halu v Riegrových sadech!

TJ Sokol Královské Vinohrady – Panthers Otrokovice 4:6 (0:1, 2:2, 2:3)

Branky: 34. Gregor (Skřivánek), 38. Renčín (Stuchlík Z.), 50. Gregor (Rossi), 60. Zavadil (Bína) – 14. Vaněk (Kostka), 37. Uhrinovský (Večeřa), 40. Vaněk (Uhrinovský), 48. Nagy Ma. (Ťopek), 54. Sovják (Ťopek), 59. Nagy Ma. (Vaněk). Rozhodčí: J. Filipčík, O. Filipčík. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváci: 80.

Sestava SKV: Mrkos – Stuchlík O., Raiter Š, Rossi, Záň D., Zezulka, Kroupa, Houra – Bína (C), Stuchlík Z., Renčín, Skřivánek, Gregor, Zavadil, Králík, Raiter M., Kareš, Baudisch.