Mužská rezerva je v 2. lize již na 2. místě!

O víkendu se do hry zapojily všechny mužské rezervy.

Muži B hráli první zápas z víkendového dvojutkání již v pátek od osmi hodin večer v domácí Rieger aréně proti týmu Athletics. Na začátku třetí třetiny si vypracovali náskok 5:3, ale Athletics dokázali vyrovnat. I poté se ještě jednou SKV dostalo do vedení zásluhou Svobody, ovšem Athletics dokázali znovu odpovědět a utkání se za stavu 6:6 prodlužovalo. V prodloužení se žádný tým nedokázal prosadit a o vítězství rozhodly až samostatné nájezdy. Za SKV se prosadili hráč A týmu Honza "Tyčka" Svoboda a Pepa Němeček, za Athletics se prosadil pouze jeden střelec, a tak bod navíc za výhru v prodloužení zůstal na domácí půdě.

Druhé utkání hrál B tým v neděli opět v domácí svatyni, tentokrát proti žhavému kandidátovi na postup do 1. ligy z Králova Dvora. Na začátku druhé třetiny Sokolové vedli již 5:0, ale Králův Dvůr začal postupně ukrajovat z náskoku domácích a nakonec zápas dovedl až do dramatické jednogólové koncovky. Přesto ale SKV dokázalo udržet své vedení a z tohoto víkendu si tak odnáší pět z možných šesti bodů a v 2. lize mužů se posunulo již na druhé místo.

C tým mužů SKV hrál domácí turnaj v sobotu. V prvním utkání se SKV utkalo s lídrem ligy - Bohemians C. Vedoucí celek ligy si pohlídal svůj náskok na čele a Sokolům nedal šanci, Bohemians vyhráli 6:2. Ve druhém utkání čekal SKV rezervní tým pražských Wizards. Na jakékoliv úrovni utkání s tímto soupeřem se vždy zápas zvrhne v přestřelku, výjimkou nebylo ani toto klání, kdy diváci viděli dohromady 17 branek, SKV zvítězilo 10:7.

I poslední rezerva mužského týmu se o víkendu zapojila do boje, muži D svá obě utkání shodně prohráli 3:7 a ve své lize se propadli na předposlední 10. místo.