Na úvod těsná výhra nad Karlovými Vary

Boys výsledkově zvládli úvodní zápas sezony a na domácí půdě zdolali Karlovy Vary 5:4. Vítězství se však nerodilo lehce. Vítězný gól sokolové zapsali až v poslední minutě utkání. Tři body nakonec vystřelil obránce Jelínek.

Vinohradští vstoupili do zápasu solidně a během krátké chvíle dokázali vsítit dvě slepené branky. Nejprve Kapucián nastřelil při standardce Pechu, od kterého se míček odrazil do sítě. O nedlouho později se dobře schovanou střelou prosadil kapitán Ondřej Stuchlík a navýšil vedení SKV na 2:0.

Jenže soupeř dokázal na branky domácího týmu zareagovat a ještě do přestávky bylo srovnáno. V 17. minutě se do střelecké listiny zapsal Šnajdr a druhý gól hostů přidal před koncem úvodní části Černý. A když se ve 22. minutě prosadil Macek, Karlovy Vary se poprvé v utkání dostaly do vedení.

Už už se zdálo, že to budou hráči Karlových Varů, kteří si z Rieger arény odvezou body. V průběhu třetí dvacetiminutovky se totiž dostali do těsného vedení. Jenže tři minuty před koncem srovnal po pěkné trefě Jakub Záň a výhru v dramatické koncovce vystřelil Sokolu Marian Jelínek. SKV porazilo na úvod sezony Karlovy Vary 5:4 a připsalo si první tři body do tabulky.

TJ SKV - FB Hurrican Karlovy Vary 5:4 (2:2, 1:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 9. Pecha (Kapucián), 9. O. Stuchlík (Jelínek), 38. Rychetník (Raiter), 57. J. Záň (Hartman), 60. Jelínek (O. Stuchlík) - 17. Šnajdr (Smolka), 20. Černý (Novák), 22. Macek (Nagy), 55. Mandler (Klápa). Rozhodčí: J. Filipčík, O. Filipčík. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváci: 110.

Sestava SKV: Dejmal - O. Stuchlík (C), Jelínek, Rychetník, Š. Raiter - Beran, Skřivánek, Hartman - Kapucián, Pecha, Hanák - Blažej, Hájek. Trenéři: Luděk Pokorný a Michal Pazdera.