Oproti prvním vzájemnému duelu přišlo zlepšení: Vítkovice - SKV 9:1

V září se ženskému áčku zápas s mistrovskými Vítkovicemi hrubě nevydařil. Byla z toho vysoká prohra 0:17. Tentokráte se svěřenkyně kouče Boleslava Kytky zlepšily zejména ve hře do obrany a z Dubiny si odvezly porážku 1:9.

Vítkovice od první minuty potvrzovaly, že utkání nepodcení. Do každého osobního souboje chodily hráčky domácího celku bez okolků. To činilo hostujícímu celku potíže. První branku duelu vstřelila v šesté minutě Paloncyová.

Pak se sokolky dlouho držely, ale nakonec Hložanková a Halfarová stanovily skóre 3:0, které favorita uklidnilo. Navíc hned v úvodu prostřední dvacetiminutovky zvýšila na 4:0 Pantělejevová.

Po páté brance domácích si vzaly slovo také Vinohrady. Bartošová potáhla míček, nahrála Čermákové, ta ho vrátila zpátky na Bartošovou, která sama před Vávrovou nezaváhala a postarala se tak o čestný úspěch vinohradského týmu.

Vítkovice ještě stihly do konce zápasu navýšit skóre, byť v závěrečném dějství vstřelily už pouze jednu branku. Konečný výsledek je tak ve srovnání s prvním vzájemným střetnutím v letošní sezoně přívětivější. Už v neděli čeká Ladies další zápas, tentokráte na domácím hřišti přivítají Elite.

1. SC Vítkovice - TJ SKV 9:1 (3:0, 5:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 6. Paloncyová (Klapitová), 12. Hložanková (Pantělejevová), 19. Halfarová (K. Kociánová), 21. Pantělejevová (Mandátová), 33. Niemcová (Z. Šponiarová), 36. Niemcová (Paloncyová), 36. Halfarová (Enenkelová), 39. K. Kociánová (Halfarová), 56. Pantělejevová (Hložanková) – 35. Bartošová (Čermáková). Rozhodčí: Beranová, Šedová. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváci: 63.

Sestava SKV: Vyrobíková - Honzová (C), Lingová, Trunečková, Sladkovská, Šádková, F. Kutnarová - Vavřinová, Vejvodová, Tvrzníková - Čermáková, Bartošová, Dobisíková - Zelníčková, Bartůňková, Bursová. Trenér: Boleslav Kytka.