Po úvodním trápení přišla na řadu smršť. SKV porazilo Paskov

Vinohrady sice v úvodní části prohrávaly o dva góly, nakonec však dokázaly výsledek otočit a mohou se radovat z vysokého vítězství 11:5. Na 4 gólech měli podíl Martin Rossi a Zbyněk Stuchlík.

Paskov si musí vystačit s velmi úzkým kádrem a na Vinohrady přicestoval k zápasu 9. kola 1. ligy mužů pouze s dvěma kompletními pětkami. I tak činili ještěři domácím velké potíže. V 6. minutě se díky trefě Loudy dokonce dostali do vedení. A pro domácí bylo ještě hůře, když v 10. minutě rychlou akci zakončil gólem Starý. Vinohrady se však stačily z nepovedeného úvodu oklepat a do přestávky bylo srovnáno.

Domácí ve druhé části spustili gólový koncert. Odstartoval ho svou trefou Jan Linhart. Paskovští sice ještě jednou dokázali na úder domácích zareagovat, zbytek druhé třetiny však měli ve své režii Vinohradští. Postupně se trefili Rossi, Mareš, Zbyněk Stuchlík a povedenou prostřední periodu korunoval sedmým gólem domácího celku Gregor. Vinohrady ve druhé třetiny zefektivnily svou hru a přineslo jim to ovoce.

I ve třetí třetině byli domácí aktivnější a i nadále navyšovali skóre. Dvakrát se trefil Svoboda, jednou Králík a jednou Lanc. Hosté ještě dokázali skóre zkorigovat dvěma brankami, ale na body to nestačilo. Vinohrady pokračují ve vítězné sérii a Paskov přehrály 11:5. Nejlepším hráčem domácích byl vyhlášen Martin Rossi, jenž dva góly dal a dva připravil.

TJ X3M SKV - Paskov Saurians 11:5 (2:2, 5:1, 4:2)

Branky a nahrávky: 13. Dolejš (Z. Stuchlík), 14. Rossi (Svoboda), 27. Linhart (Gregor), 30. Rossi, 32. Mareš, 36. Z. Stuchlík (Rossi), 37. Gregor, 41. Svoboda (Z. Stuchlík), 43. Králík (Lanc), 44. Svoboda (Rossi), 60. Lanc (Stuchlík) - 6. Louda (Matula), 10. Starý (Klega), 27. Starý, 45. Louda (Klega), 51. Kurečka (Starý). Rozhodčí: Furmánek, Šolc. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Diváci: 66.

Sestava SKV: Weissgärber - Lanc (C), Rossi, Raiter, Záň, Kovářík - Svoboda, Dolejš, Z. Stuchlík - Linhart, Gregor, Zezulka - Smutný, Mareš, Králík - Štědrý, Kytka, Häusl. Trenér: Jan Pazdera.