Předvánoční víkend: Junioři vyhráli v Chomutově, juniorky s plným počtem bodů

Junioři SKV si zpříjemnili Vánoce vítězstvím v Chomutově. Dokázali tak odčinit nezdar na půdě Karlových Varů. Pod triumf 6:3 na severu Čech se největší měrou postarali Jakub Pekárek (2+0) a Matěj Šaroch (0+2). Předvánoční rozlučka se bohužel nevydařila mužům B. Benfika prohrála doma s Florbalovou akademií z Mladé Boleslavi 7:8. Naopak skvěle si vedly juniorky, které ze svého turnaje vydolovaly šest bodů.

Benfika si poslední utkání v kalendářním roce 2021 naplánovala na pátek 17. prosince. Mladá Boleslav byla v úvodních dvou třetinách lepší a vytvořila si solidní náskok. Po dvou třetinách to bylo už 0:6 pro hosty. Až pak se sokolové probudili a začali do branky Středočechů sypat jeden gól za druhým. Víc než drama z toho ale v závěru nebylo. Benfika prohrála 7:8 a zapsala druhou porážku v sezoně.

To juniorky si počínaly suverénně. Kutnou Horu vyprovodily výsledkem 9:4 a tým z Unhoště dostal dokonce 12 branek. Svěřenkyně Šimona Krále vévodí tabulce 2. ligy. V osmi zápasech získaly plný počet 24 bodů. Nejbližším pronásledovatelem je pražská Slavia, která má ovšem o osm bodů méně a navíc o jedno odehráné utkání navíc. Další ligové zápasy vinohradských kategorií se uskuteční až v novém roce.