Shrnutí víkendu: Céčko vstoupilo do regionální ligy dvěma výhrami!

Mužské céčko odstartovalo sezonu skvěle! Jakožto nováček regionální ligy vybojovalo na domácí půdě pět ze šesti bodů. Špatně si na domácí půdě nevedli ani junioři, kteří porazili Tigers a následně jen těsně podlehli chodovskému béčku.

Céčko oslavilo dva postupy v řadě a nyní hraje nejvyšší soutěž, do jaké se mohlo dostat. Zápas proti béčku Králova Dvoru odstartovali sokolové dobře a vedli 2:0. Jenže těsně před koncem druhé části inkasovali a soupeř následně výsledek otočil. Vyrovnaní pak vystřelil Martin Zima deset vteřin před koncem! Následovala velká premiéra. Poprvé v regionálních soutěžích rozhodovaly o vítězství nájezdy. A protože Kuba Záhora všechny tři soupeře vyčapal a za Vinohrady se po bekhendové kličce prosadil Klíma, bralo bod navíc SKV.

Ve druhém zápase to byla pro Michala Zitka a spol. velká šichta. Do vinohradské sítě v první třetině napadalo téměř vše, a tak SKV prohrávalo po úvodních 15 minutách 4:6. Následovalo velké dobývání soupeřovy branky, které se však nakonec vyplatilo. 40 vteřin před koncem vystřelil druhou výhru junior Marek Zelený. Céčko tak má po úvodním turnaji v pozici nováčka pět bodů! Další turnaj odehraje na přelomu září a října v Berouně.

Na domácí půdě se představili také junioři, kteří v úvodním duelu nové sezony zdolali nováčka Tigers 6:2. Ve druhém vyrovnaném utkání bohužel svěřenci Martina Hovořáka prohráli s Chodovem B nejtěsnějším rozdílem 4:5.