Shrnutí víkendu: Muži B stále v čele Divize!

Mužský i ženský A tým sice pauzíroval, ale to neznamená, že SKV mělo lehký víkend. Do boje se totiž vydalo hned 6 kategorií. Jak si vedly?

Víkendový program začal již v pátek večer v domácí Rieger aréně, kde se odehrál přímý souboj mezi muži B a jejich soupeři z pražského Barrandova o první místo v tabulce. SKV vstřelilo v 7. minutě svůj první gól a od té doby se soupeři nepodařilo snížit na méně než rozdíl dvou branek a zápas skončil konečným rozdílem 7:2 pro domácí. Mužů B se dařilo i v neděli, kdy porazili Benešov 5:3, a uhájili tak první příčku v tabulce.

Další, kdo odehrál zápasy v domácí hale byly ženy B. První zápas se ženám moc nevydařil, když prohrály s pražskými klokankami 2:4. Druhý zápas se také nevyvíjel ze začátku dobře. Po první třetině ženy prohrávaly s Plzní 2:3, druhou třetinu však vyhrály jasně 4:0. V poslední třetině přidal každý tým po gólu a to znamenalo vítězství našich holek 7:4.

Naopak ženy C byly stoprocentní. V prvním zápase si těsným rozdílem poradily s pitbulkami z Kolína a ve druhém zápase o něco méně těsným rozdílem se soupeřkami z Králova Dvora. Zisk dalších 6 bodů znamená, že minimálně do dalšího hracího víkendu budou ženy okupovat první místo v tabulce.

V neděli odehrály svůj turnaj také dorostenky. První soupeřky, dobře známé Pantherky, holky však podcenily, jelikož s nimi měly doposud kladnou bilanci a myslely si, že to půjde lehce. Opak se však stal pravdou, Pantherky předčily skvladies ve všech činnostech a utkání skončilo 4:0 pro soupeřky. Do druhého a třetího zápasu holky vstoupily na plno, objevovaly se prvky a situace nacvičované na trénincích a díky tomu si holky napravily ranní reputaci a dvakrát zvítězili. Trenérka Péťa Honzová by ráda jmenovitě pochválila gólmanku Denisu a Týnku Klosovou, která se nezalekla své premiéry na velkém hřišti a hry 5 na 5 a odehrála, především v obraně, skvělý turnaj.