Shrnutí víkendu: Mužské céčko dělí bod od postupu! Benfika zakončila sezonu

Muži C o víkendu dvakrát vyhráli a přiblížili se k postupu do regionální ligy. Ve zbývajících čtyřech zápasech jim stačí uhrát bod. To již jistý vítěz divize Benfika zakončila sezonu jednou výhrou a jednou porážkou. Výborně si o víkendu vedly také juniorky a starší žákyně.

Benfika si už před časem zajistila premiérový triumf v divizi. V sobotu sezonu vyšperkovala výhrou 7:6 v prodloužení nad nepříjemným Sokolem z Kobylis. Svěřenci Viktora Vondry přesto sahali po všech třech bodech, ale nadějný náskok 6:2 neudrželi, a tak rozhodlo až prodloužení. V neděli v okleštěné sestavě už béčko vyhrát nedokázalo, v Chlumci nad Cidlinou padlo s Kolínem 3:4.

Výborný turnaj mají za sebou kluci z céčka. V neděli ráno na Kladně nejprve porazili Vosy vysoko 14:5. Sedmi body se prezentoval Jakub Pecha. Ve druhém duelu Vinohradští narazili v derby na Torzu Sorry bojující o důležité body vzhledem k záchraně. Sokolové sice prohrávali jako první, pak ale přišel obrat a od té doby už vedlo pouze SKV. Céčko porazilo Torzu 10:7, na první Bučis ztrácí před vzájemným zápasem čtyři body a k postupu má hodně blížko.

Skvělé výsledky zaznamenala i dívčí družstva. Juniorky porazily Kladno i Roudnici nad Labem a z víkendu mají plný počet bodů. Starší žákyně pod vedením Petra Blažeje třikrát vyhrály. Kouč naordinoval svým svěřenkyním útočný florbal, takže holky daly za čtyři zápasy 30 branek!