1477_SKV_Ostrava_Ondra_Stuchlik.JPG

Sokolové s Ostravou prohráli 2:9

Vinohradům se zápas 3. kola Tipsport Superligy nevydařil. Sokolové na domácí půdě padli s ostravským FBC 2:9. Soupeři vyšel vstup do utkání a následně navyšoval skóre. Za SKV dokázali výsledek zkorigovat pouze Linhart se Skřivánkem.

Vinohradští nenávazali na páteční střetnutí s Libercem a úvod zápasu se jim nevydařil. V osmé minutě otevřel skóre Daniš, o několik vteřin později zvyšoval na 2:0 pro Ostravu Sládek a stejný hráč pak asistoval u třetího gólu hostů, který vstřelil Šindler.

S chutí hrající Michal Sládek následně načal gólový účet druhé části. Až za stavu 0:4 se prvně prosadili také sokolové. Po dobré přihrávce Ondřeje Stuchlíka skóroval Linhart. Ostrava vedla po dvou třetinách 5:1.

Ve třetí části se podařilo zkorigovat výsledek domácímu střelci Skřivánkovi, jenže Ostrava vsítila další čtyři góly a vyhrála 9:2. Michal Sládek zkompletoval hattrick a k tomu přidal tři gólové nahrávky. Sokolům k dalším trefám nepomohla ani dlouhá hra v šesti bez brankáře.

Další superligový duel čeká Vinohrady za týden na hřišti brněnských Bulldogs. Zápas se hraje v neděli od 17 hodin v městské sportovní hale ve Vodově ulici.

TJ SKV – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:9 (0:3, 1:2, 1:4)

Branky a nahrávky: 31. Linhart (O. Stuchlík), 51. Skřivanek (Linhart) – 8. Daniš (Sládek), 9. Sládek (Šindler), 14. Šindler (Sládek), 21. Sládek (Daniš), 35. Juhaňák (Eichner), 51. Bauer (Daniš), 58. Hrabal (Bauer), 60. Čonka-Skyba (Sládek), 60. Sládek. Rozhodčí: Sýkora, Tkáč. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. Diváci: 100.

Sestava SKV: Dejmal - O. Stuchlík (C), Hanák, Houra, Kachnič, Lanc, Suchý - Linhart, Z. Stuchlík, Skřivánek - Vnuk, Hartman, D. Záň - Harnesk, J. Záň, Entlicher - Beran, Rychetník. Trenér: Michal Pazdera.