863_Natov_Bolka_Raiter_Stepan.JPG

Úvodní třetina rozhodla. Vinohrady padly v Boleslavi 5:11

Běžela 19. minuta první třetiny a SKV už prohrávalo 1:6. Ačkoliv pak svěřenci Martina Hovořáka duel nezabalili a ještě přidali do boleslavské branky pár gólů, výsledkem je porážka 5:11. Vinohrady tak s definitivní platností míří do play down.

Vinohradští přesto neměli úplně špatný nástup do zápasu. Ve třetí minutě Houra vyslal na Korába dělovku a dorážející Baudisch poslal míček do sítě. Jenže pak přišla boleslavská smršť, během které se dvakrát prosadili Curney, Pavel Bouška a jednou Kadlec s Křenkem.

Sokolové pak sice díky gólu Králíka těsně před přestávkou a následně dalšímu snížení po individuální akci Kroupy dokázali zmenšit ztrátu na 3:6, domácí ovšem přidali ve druhé dvacetiminutovce další dvě branky a opět odskočili do čtyřgólového trháku.

Na obě strany se hrála hodně otevřená partie, o čemž svědčí i počet střel. Domácí vyslali na Weissgärbera 37 pokusů, hosté vypálili 26krát. A ve třetí třetině se ještě čtyři další střely ujaly, z toho tři na domácí straně. Hattrick zkompletoval Curney, Jelínek přidal svůj čtvrtý bod a podruhé v utkání se prosadil také Salát.

Za Vinohrady přidal korigující gól kapitán Bína, který se tak znovu propracoval na páté místo kanadského bodování superligy. SKV prohrálo na půdě Mladé Boleslavi 5:11 a s deseti body zůstává na 11. příčce. Po této prohře už ztratilo i teoretickou naději na postup do play off a ve zbytku základní části tak půjde především o vytvoření co nejlepší pozice pro vstup do play down.

Technology Florbal MB - TJ SKV 11:5 (6:2, 2:2, 3:1)

Branky a nahrávky: 8. Kadlec (Salát), 9. Curney (Tom. Chroust), 13. P. Bouška (Pluhař), 13. Křenek (Natov), 16. Curney (Natov), 19. P. Bouška (Jelínek), 23. Salát (Pluhař), 30. Jelínek (Natov), 41. Curney (Jelínek), 54. Jelínek (Novák), 59. Salát (Pluhař) – 3. Baudisch (Houra), 20. Králík (Hanák), 22. Kroupa, 30. Gregor (Kroupa), 43. Bína (Z. Stuchlík). Rozhodčí: D. Bezucha, M. Bezucha. Vyloučení: 0:2. Využití: 2:0. Diváci: 428.

Sestava SKV: Weissgärber - Š. Raiter, O. Stuchlík, Kroupa, Záň, Houra, Zezulka - Z. Stuchlík, Renčín, Bína (C) - Skřivánek, Zavadil, Gregor - Baudisch, Králík, M. Raiter - Kareš, Hanák, Záň. Trenér: Martin Hovořák.