Velikonoční semifinále s Black Angels! Přijďte fandit ve čtvrtek a v sobotu

Domácí semifinálové zápasy play off 1. ligy mužů jsou tu! Boys se ve čtvrtek a v sobotu pokaždé od 20 hodin utkají v Rieger aréně s Black Angels. Série se na Vinohrady přesouvá za stavu 1:1. Dorazte sokoly podpořit přímo do hlediště!

Sobotní drama a nedělní obrat

Boys vstoupili do série dobře. Vyrovnané utkání nakonec rozhodl v prodloužení povedeným volejem Zbyněk Stuchlík. Vinohradští tak v úvodním utkání v Čakovicích uspěli a po výhře 5:4 se ujali vedení. Také úvod druhého střetnutí patřil Sokolu. Svěřenci Michala Pazdery si rychle vybudovali náskok a po první třetině vedli 5:1.

Ještě v úvodu druhého dějství vedli 6:2, pak ale přišel výsledkový kolaps. Domácí vyrovnali a otočili zápas na 9:6. Závěrečná snaha Vinohrad už přinesla pouze snížení, a tak Black Angels srovnali stav série na 1:1. Sedm bodů v nedělním duelu zaznamenal v dresu soupeře Jakub Renčín.

V bulletinu rozhovor s Lukášem Lancem

V tradičním tištěném bulletinu tentokrát najdete rozhovor s obráncem Lukášem Lancem, který už v SKV působí od roku 2010. "Je tu dobrý mix stále ještě mladých hráčů a těch starších. Jsou tu hráči, kteří dokážou rozhodnout zápas. A teď v play off se ukázala i soudržnost a důvěra mezi sebou samými,“ říká o vinohradském týmu.

Kdo dorazí ve žlutém, má vstup zdarma!

Na zápasy play off stále platí symbolické vstupné 20 korun. Členové klubu a permanentkáři mají jako vždy vstup zdarma. A nyní budou mít vstup zdarma také ti, co dorazí na tribunu ve žlutém. Podpořte tedy sokoly v boji o postup do finále 1. ligy! Hraje se na Zelený čtvrtek a Bílou sobotu! V obou případech od 20 hodin. SKV = Společně K Vítězství!