Víkendové menu: Postoupí muži do semifinále?

V sobotu pokračuje play-off první ligy mužů a nastoupí tedy i sokolské áčko.

První dva zápasy na hřišti České Lípy SKV vyhrálo a vede tedy 2:0 na zápasy. V utkáních se SKVěle zadařilo hlavně Michalu Smutnému a Honzovi Králíkovi. Za dva zápasy nastřádali oba po čtyřech gólech a Smutný přidal ještě jednu asistenci. Výborný výkon předvedli brankáři Václavík s Weissgärberem, velkou mírou podpořeni obranou. Lípa byla tedy poražena nejprve 13:8 a následně 5:3.

Třetí krok je však nejtěžší a áčkaře tedy nečeká lehký úkol. Lípa hraje o prodloužení sezony a rozhodně nebude chtít vypadnout hned v prvním možném termínu. Vypravuje tedy do Prahy autobus s fanoušky a také maskota, který svede přestávkový souboj s vinohradským Panem Gorilou! Vinohradské hráče můžete podpořit i vy svým příchodem v sobotu v 17:30 na halu v Riegrových sadech. V případě sobotní prohry bude na programu již v neděli čtvrté utkání taktéž na Vinohradech jen o půl hodiny dříve než v sobotu.

Sobota bude dnem opravdu florbalovým, nastoupí totiž i Muži B. Ti drží dále první místo a mohou odskočit na opravdu velký bodový rozdíl. Na Radlicích budou soupeřit s Benátkami a Nebušicemi. Na dorostence budou čekat soupeři až v neděli. V tatranské stodole svedou souboje s Wizardy a Bučisem.

Něžné pohlaví budou zastupovat juniorky. Již v sobotu se utkají s Děkankou a později i s Hradcem Králové. Starší žáci bojují ve skupinách statečně. V sobotu na Vinohradech před mužským zápasem budou čelit silným týmům Chodova a Tatranu.