Vinohrady pojedou do Kladna odvracet nepříznivý vývoj baráže

Neúspěšně vstoupili Vinohradští do baráže o superligu. Už o tomto víkendu však mají šanci na nápravu. Na hřišti Kladna se budou pokoušet o první vítězství v sérii. V sobotu se hraje od 19 hodin, v neděli od 17.

Úvodní utkání baráže o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže sokolům nevyšel. Po dvou třetinách prohrávali s Kladnem o čtyři branky, a ačkoliv ve třetí třetině přidali a ztrátu soupeře snížili, museli skousnout porážku 4:6.

Nynější dva zápasy, které se uskuteční na půdě soupeře, tedy ve sportovní hale BIOS, budou z hlediska dalšího vývoje série klíčové. Vinohrady budou usilovat o zvrat. A jak jsme se již v předcházejících bojích s Litvínovem přesvědčili, sokolové pod tlakem umí.

I proti Severočechům totiž svěřenci Martina Hovořáka dvakrát prohrávali a sérii 2. kola play down nakonec rozsekli v rozhodujícím sedmém zápas po vítězství 6:4. A pokud si Vinohradští přenesou do sobotního utkání výkon ze závěrečné dvacetiminutovky, mají na úspěch zaděláno. Držme tedy palce!