Vinohrady sehrály přípravné utkání s hvězdným Pixbem

Mužský A tým se stejně jako před rokem v přípravném zápase utkal se slavným švédským Pixbem. Po dvou třetinách platil pro SKV velmi přijatelný stav 1:4, ve třetí části však lišky prokázaly svou kvalitu a na tradiční Czech Open se naladily vysokým vítězstvím 10:2.

Duel se hrál v rychlém tempu. Sokolové v prvních dvou třetinách až na pár chyb drželi s finalistou posledního ročníku švédské superligy krok. Ve třetí dvacetiminutovce však prožili větší výpadek a Pixbo nasypalo do domácí sítě několik zásahů. Výsledkem je vysoká porážka 2:10.

Škoda horší efektivity v koncovce, pro sokoly ale taková konfrontace může přinést impuls do závěrečné fáze letní přípravy. Pixbo nyní čeká účast na Czech Open. Švédové v mužské elitní kategorii vyzvou ve skupině finský EräViikingit, švýcarský Wiler a Vítkovice.

TJ Sokol Královské Vinohrady - Pixbo Wallenstam 2:10