Vinohrady těsně nestačily na Hattrick Brno

Sokolové se vrátili z Brna s prázdnou. Ve 2. kole 1. ligy nestačili na domácí Hattrick Brno a prohráli 3:4. Rozhodující dvě trefy vstřelil soupeř až v samém závěru utkání.

Do branky SKV se poprvé v letošní sezoně postavil Jiří Buchta. V utkání inkasoval jako první. V šesté minutě se prosadil David Mati. Vinohradští zareagovali opravdu bleskově a po půl minutě srovnal stav Kapucián po asistenci gólmana Buchty.

Totožný scénář se opakoval v úvodní dvacetiminutovce ještě jednou. Domácí šli znovu do vedení a vyrovnání Vinohrad zařídil svým druhým gólem v sezoně útočník Jakub Pecha.

Ve druhé části přes sto diváků branku nevidělo, přestože oba týmy měly k dispozici jednu přesilovou hru. Poprvé do vedení se SKV dostalo ve 43. minutě. To se rovněž podruhé v sezoně prosadil Jakub Záň.

Utkání se chýlilo ke konci, když v tom domácí Hattrick zabral. V 55. minutě srovnal Brom a pak druhou trefu v utkání nasměroval svůj tým k výhře Mati. Hattrick tak porazil Vinohrady 4:3. SKV v dalším zápase v sobotu přivítá doma ostravský MVIL.

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ SKV 4:3 (2:2, 0:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 6. Mati (Řeháček), 15. Houbal (Gregor), 55. Brom (Fabián), 58. Mati (Vojtíšek) - 7. Kapucián ( Buchta), 17. Pecha (Kapucián), 43. J. Záň (O. Stuchlík). Rozhodčí: Both, Černín. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. Diváci: 115.

Sestava SKV: Buchta - O. Stuchlík (C), Jelínek, D. Záň, Rychetník, Zezulka - Hartman, Skřivánek, J. Záň - Hanák, Kapucián, Pecha - Blažej, Beran, Winkler. Trenér: Michal Pazdera.