Vinohrady v Litvínově neuspěly

SKV v sobotu podlehlo Litvínovu a v tabulce se opět propadlo do spodní poloviny. Již tento víkend čeká Vinohrady domácí dvojzápas!

SKV vstoupilo do utkání velice dobře, když v čase 1:52 vstřelil první branku Pepa Mareš. Hra se dost přelévala z jedné strany na druhou a o šance na obou stranách nebyla nouze. Bivoj se po úvodním gólu rychle otřepal a hned v čase 3:38 nenápadnou střelou pod nohu brankáře Mrkose srovnal na 1:1! V čase 14:20 nařídili rozhodčí trestné střílení ve prospěch SKV, které s přehledem proměnil Patrik Kovářík, a hned bylo opět veseleji! Ovšem radost z vedení Sokolu vydržela pouze jedenáct vteřin a bylo opět srovnáno! Zbytek třetiny již nic zásadního nepřinesl, a tak se šlo do šaten za stavu 2:2.

Druhá třetina potvrdila pravidlo, že v Litvínově se sokolům nikdy moc nedařilo, a to nejen výsledkově. V čase 25:41 dával Litvínov na 3:2, a aby toho nebylo málo, tak v čase 27:25 po střetu v brankovišti musel ze zápasu odstoupit gólman Mrkos a do brány nastoupil Petr Weissgärber! Hrálo se dál a SKV stále šlo za vítězstvím, nicméně v čase 37:33 Bivoj zvýšil na 4:2 a za tohoto stavu se šlo také do šaten, kde vinohradské kluky nečekalo vůbec vřelé uvítání!

Při vstupu do třetí třetiny jistě všichni věřili v obrat, s tím však litvínovští hráči rozhodně nesouhlasili a hned v čase 41:52 zvýšili již na 5:2, což pro SKV nevypadalo moc nadějně. V čase 52:51 dal SKV naději Michal Smutný, když snížil na 5:3. Bivoj však opět s odpovědí neotálel, neuběhla ani minuta a bylo to opět o tři góly! SKV zvýšilo tlak na litvínovskou bránu a šlo tvrdě za vyrovnáním. Gól však přišel až v čase 58:18 z čepele Pepy Mareše. Tento gól byl také posledním v celém utkání a SKV odjíždělo zpátky do Prahy bez bodu s prohrou 6:4!

SK Bivoj Litvínov - TJ X3M SKV 6:4 (2:2, 2:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 4. Hulič (Hocelík), 15. Hertl (Mandelbaum), 26. Kropáček (Hulič), 38.  Werner (Hocelík), 42. Pecháček (Skuhrovec), 54. Krejčí (Pecháček) - 2. Mareš (Králík), 15. Kovářík, 53. Smutný (Králík), 59. Mareš (Smutný). Rozhodčí: Sochůrek, Šuvada. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 45.

Sestava SKV: Mrkos (28. Weissgärber) - Lanc, Rossi, Votruba, O. Stuchlík, Kovářík, Houra, Chvátal - Svoboda, Z. Stuchlík, Linhart - Smutný, Králík, Mareš - Dolejš, Záň, Gregor - Kytka. Trenér: Jan Pazdera.