Vinohrady vyzvou Bohemians

Mužský A tým čeká další pražské derby. V neděli se na domácí půdě střetnou s výběrem Bohemians.

Na Vinohrady v rámci 16. kola přijede těžký soupeř. Bohemians vyhráli z posledních osmi zápasů sedm, poslední zápas s Chodovem měli také dobře rozehraný, nakonec však padli v prodloužení. Tým táhnou mladí hráči. Jednadvacetiletý kapitán Vojtěch Bagin má 30 bodů, ještě o rok mladší obránce Martin Kisugite má bodů 26. A v první desítce kanadského bodování "klokanů" jsou hned tři junioři.

Svěřenci Michala Jedličky, který poslední zápasy svého klubu musí kvůli trestu za vyloučení absolvovat na tribuně, se opírají o údernou ofenzivu. Po Tatranu a Mladé Boleslavi mají Bohemians nejúdernější útok. V obraně už to tak slavné není, tam patří "klokani" mezi nejhorší. Na lavičce Jedličku zastupuje Roman Kieler, otec mladého a talentovaného útočníka Patrika Kielera, který ve svém premiérovém zápase za Bohemians dal dvě branky Vítkovicím.

Svěřenci kouče Pazdery ještě v novém roce nebodovali. Nejprve na domácí půdě prohráli s Pardubicemi, v minulém kole pak nestačili na první Tatranu. Přestože druhou třetinu utkání vyhráli 3:1, výsledek hovořil jasně pro favorita, Tatran zápas ovládl 10:3. Pozvednou si tedy Svoboda a spol. náladu a naváží na překvapivou výhru v Brně, které se dočkali před Vánocemi?

Přijďte naše hráče podpořit! Volný vstup budou mít všichni, kteří u vstupu vyřknou heslo "SKV Love". Vstup zdarma mají samozřejmě i všichni držitelé SKV Passu. Zápas začíná v 17:30 ve vinohradské sokolovně.