Vinohrady vyzvou na domácí půdě Litvínov

V neděli čeká vinohradské áčko poslední domácí zápas v tomto kalendářním roce. Do Riegrových sadů přijede Bivoj Litvínov.

A bude se jednat o atraktivní souboj druhého se třetím. Vinohradští se oklepali ze smolné série a vybojovali tři vítězství za sebou. Hlavně poslední duel (spíše jeho třetí třetina) musel být pro sokoly povzbuzující.

SKV v jednu chvíli prohrávalo s domácím MVIL Ostrava už 1:6 a ani na začátku třetí třetiny to nevypadalo růžově. Pár minut před koncem si domácí udržovali třígólové vedení, než přišel na plac kouzelník Kytka a třemi góly vstřelenými v rozmezí čtyř minut a šesti vteřin zajistil hostujícím Vinohradům vyrovnání. V prodloužení duel rozhodl přesnou trefou Honza Králík.

Litvínov také potkaly výkyvy formy, ale už z prvního vzájemného zápasu, který vyzněl lépe pro Litvínovské, je jasné, že se jedná o kvalitního soupeře, se kterým SKV hlavně na venkovním hřišti nemá dobrou bilanci. Na tom domácím to však bude úplně něco jiného. Vinohradští navíc ve své sokolovně ještě v žádném letošním zápase nevyšli úplně na prázdno a o dva body je dokázalo obrat zatím jen Kladno.

Zápas nebude atraktivní pouze z florbalového hlediska. Pro fanoušky je připravena tradiční dávka doprovodného programu. Kromě bufetu U Kníra, u kterého se budete moci občerstvit, je připraven také SKV fanshop, jenž nabízí ke koupi vinohradské propagační předměty. Proto neváhejte a konec víkendu prožijte v Rieger aréně, zápas s Litvínov začíná v 18:00.