Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 929 článků.

Vladimír Bačinský: Je třeba poučit se z chyb a soustředit se na další zápasy

V létě se stal jednou z posil Vinohrad a prakticky ihned zapadl do základní sestavy. Vladimíra Bačinského zastihl úvod nového superligového ročníku v solidní fazoně. V pěti úvodních duelech dal dva góly a přidal jednu asistenci. O to víc slovenského reprezentanta mrzelo, že musel hodnotit poslední zápas, který se Sokolu vůbec nevydařil.

Nevydařený zápas v Karlových Varech

Sokolové nebodovali ani ve třetím venkovním utkání v sezoně a na hřišti Karlových Varů prohráli 3:6. Utkání přitom rozehráli velmi nadějně a v šesté minutě vedli o dva góly. Jenže soupeř pak ve druhé třetině otočil utkání na svou stranu a i přes závěrečnou snahu SKV o zvrat dovedl duel do vítězného konce.

Bratři Gärtnerovi: Jsme odhodlaní! Tým se sehrává a hra se zlepšuje

Na hřišti byli Daniel a Tomáš Gärtnerovi v neděli u tří gólů SKV a měli tak lví podíl na domácím triumfu nad Kladnem. Po čtyřech zápasech má SKV v Livesport Superlize na svém kontě dvě výhry. Jedná se o solidní start do sezony, který ale budou muset sokolové potvrdit i v dalších zápasech. To vědí také česko-australská dvojčata, která řádí v útoku.

První polovina zápasu určila směr. SKV poráží Kladno 5:2

Sokolové vybojovali druhou domácí výhru v sezoně. Nováčka z Kladna porazili díky zvládnuté první půlce utkání 5:2. Na třech gólech z pěti měli podíl bratři Gärtnerovi. SKV se v tabulce vyšvihlo na osmou příčku a už v neděli se představí v dalším střetnutí na půdě Karlových Varů.

Vinohrady přivítají Kladno. Duel bude zasvěcen Sokolu

SKV vyhlíží druhý domácí zápas nové superligové sezony. Tentokráte v něm vyzve v neděli od 17 hodin Kanonýry Kladno. Protože se střetnutí uskuteční jen dva dny před Památným dnem sokolstva, bude věnováno České obci sokolské.

SKV ve středu zamíří na Tatran. Je důležité si věřit, ví Jiří Procházka

Necelých sedm let strávil 21letý obránce Jiří Procházka ve Střešovicích. I z tohoto pohledu jsou pro něj souboje s Tatranem vždycky o něco zvláštnější. Na prvním místě ale má to, že se chce porovnat se špičkovými českými florbalisty. A rozhodně nesložit zbraně ještě před zápasem. Tak jako to sokolové ukázali proti Vítkovicím doma.

Výhra nad Vítkovicemi! Vystřelil ji v prodloužení Hájek

Sokolové zaskočili v zápase 2. kola Livesport Superligy favorizované Vítkovice a po triumfu 7:6 v prodloužení berou první dva body do tabulky. A mohlo být ještě veseleji, soupeř totiž srovnal až v poslední minutě, Vinohrad tak byly blízko výhře v základní hrací době. Třemi kanadskými body včetně rozhodující trefy zazářil Pavel Hájek, dva góly vsítil Antonín Pražák.

Zone Game: Sokolové v úvodním domácím duelu nové sezony vyzvou Vítkovice

Sezona Livesport Superligy je zahájena a sokolové mají za sebou úvodní kolo. Výsledkově to na Spartě bohužel nevyšlo, výkon ale rozhodně nebyl špatný. A právě na něj by chtěli svěřenci Miroslava Purkrábka navázat v domácím duelu s Vítkovicemi. Utkání bude věnované florbalovému partnerovi SKV značce Zone.