Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 491 až 500 z celkem 973 článků.

Boys vezou z Havířova dva body ze šesti

Vinohradští dokázali vydolovat z havířovského dvojutkání pouze dva body. Vítězství v prodloužení nad Florbalem Havířov vystřelil v sobotu v 65. minutě Pavel Hájek. Nedělní zápas se sokolům nevydařil. Se Slovanem padli po špatném výkonu 2:5.

Shrnutí víkendu: Junioři dvakrát vítězní!

Juniorský tým si o víkendu v Kunraticích vedl velmi slušně a po dvou výhrách se posunul na třetí příčku tabulky. Poprvé letos prohrálo mužské céčko, i tak se ale jakožto nováček nejvyšší regionální ligy nachází v první půlce tabulky.