Velikonoční boj o extraligu: Ladies načnou baráž na půdě Židenic
17. 4.

Velikonoční boj o extraligu: Ladies načnou baráž na půdě Židenic

Po dvoutýdenní přestávce se do hry opět vrátí Ladies. Po nevydařeném finále 1. ligy žen se v baráži střetnou s brněnskými Židenicemi. První dvě utkání se uskuteční na hřišti soupeře. Hrát se bude v pátek večer a v sobotu po obědě. Obě střetnutí hostí brněnská sportovní hala ve Vodově ulici.Svěřenkyně kouče Sigla skončily na stříbrné příčce 1. ligy. Druhé místo znamená účast v baráži, ve které Vinohrady vyzvou 11. tým uplynulé extraligové sezony Florbal Židenice. Oba dva týmy na sebe narazily také v loňském play down. 2. kolo tehdy ovládly Brňanky, které v dramatické a náročné sérii zvítězily nejtěsnějším rozdílem 4:3 na zápasy.

 

Ladies tento neúspěch odsoudil k sestupu o soutěž níž. Nyní se oba celky utkají znova a i tentokrát jde o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže. Barážová série se bude hrát na tři vítězná utkání. První dvě se odehrají v Brně, třetí a případné čtvrté střetnutí bude hostit Rieger aréna. Na případný rozhodující pátý zápas by se série opět přesunula do moravské metropole.

 

Sokolky postupně v play off vyřadily v osmifinále Českou Lípu, ve čtvrtfinále Týn nad Vltavou a v krásném semifinále Hradec Králové. Ve finále ovšem nestačily na rozjeté Bulldogs Brno a prohrály 0:2 na zápasy. To Židenice obsadily v základní části extraligy desáté místo se ziskem 16 bodů. V 1. kole play down následně nestačily na Liberec (2:4 na zápasy) a účast v baráži si tak zajistily až jednoznačným triumfem nad plzneňskou Slavií (4:0 na zápasy).

 

Nejproduktivnější hráčkou finálového soupeře Ladies byla jak v základní části, tak v play down útočnice Andrea Dernerová. Tým spoléhá také na Kristýnu Pospíšilovou nebo Zuzanu Hubáčkovou. Držte Ladies palce, ať sezonu zakončí vítězně. O výsledcích vás budeme informovat buďto na webu a na našich sociálních sítích. SKV = Síla Které Věřím!

 

Program baráže o extraligu žen:

pátek 18:00 K1 Florbal Židenice - TJ SKV (MSH Vodova Brno)

sobota 13:00 K1 Florbal Židenice - TJ SKV (MSH Vodova Brno)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: