Druhý turnajový triumf v krátkém sledu! Ladies ovládly turnaj ve Wernigerode
3. 9.

Druhý turnajový triumf v krátkém sledu! Ladies ovládly turnaj ve Wernigerode

Ženský A tým navázal na minulý týden, kdy dokázal na pražské Děkance získat triumf na Prague Challenge. Tentokráte si Ladies poradily i se zahraniční konkurencí a turnaj v Německu vyhrály už podruhé. Poprvé se tak stalo před dvěma lety.Ladies nejprve ve skupině porazily Weissenfels 7:3, poté si poradily s Aarau 4:1 a na závěr skupinové fáze zdolaly Wernigerode 10:1. Na chlup stejný výsledek se stejným soupeřem se zrodil i v semifinále turnaje.

 

Ve finálovém duelu nastoupilo ženské áčko proti Aarau a svou dominanci na turnaji stvrdilo triumfem 4:1. O góly se v boji o pohár postaraly dvakrát Bartůňková a jednou Vejvodová s Kutnarovou. SKV stejně jako v roce 2017 ovládlo Sparkassen Cup!
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: