Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 441 až 450 z celkem 973 článků.

Z Kladna se dvěma body

Dvakrát měli sokolové slibné vedení. Poprvé 3:0, podruhé 5:3. Přesto nedokázali zápas na Kladně dovézt do vítězného konce po 60 minutách. A tak rozhodl až v prodloužení Ondřej Stuchlík.

Shrnutí víkendu: Starší žákyně dvakrát vyhrály

Vydařený turnaj za sebou mají starší žákyně. Ze tří pokusů odešly dvakrát ze zápasu jako vítězky. Důležité dva body do tabulky regionální ligy si připsalo mužské céčko, které ovšem jistě pomýšlelo na víc.

Víkendové menu: Ladies čeká derby na Děkance

Ladies se v rámci 18. kola extraligy žen představí v neděli od 17 hodin na Děkance. Jejich soupeřem bude Bohemka. V sobotu bude na domácí půdě hrát béčko starších žáků a ve stejný den čekají důležité zápasy mužské céčko.

Finská posila Alma Rinta-Pollari: SKV mě přijalo vřele

Vinohradské řady na začátku roku posílila finská útočnice Alma Rinta-Pollari. Ve své rodné zemi hrála za Happee a nyní v rámci erasmu studuje literaturu na Karlově univerzitě. Do konce února, kdy se vrací zpátky do Finska, může šířit v ženském týmu mezinárodní atmosféru.