Zobrazeno 1431 až 1440 z celkem 2415 článků.

Jakub Záň: Naše hra se zlepšuje!

Na Vinohradech působí už dvanáctou sezonu. Zažil postup z 1. ligy i dvě superligové sezony. Letos Jakub Záň patří mezi hlavní opory mužského áčka a připsal si i několik důležitých branek.

Nepovedená první třetina rozhodla

Na Vinohrady v sobotu zavítal lídr první ligy, Znojmo. Jihomoravané pěti brankami v první třetině rozhodli zápas a vezou si z Rieger arény všechny body.

Vinohrady bodovaly proti Pelhřimovu

V prvním vzájemném zápasu této sezóny dokázal papírově slabší Pelhřimov nad SKV zvítězit. Vinohrady v nedělním utkání sice dokázaly Spartak porazit, ztratily ale jeden bod v prodloužení.

Ladies zklamaly i s Pantherkami

Zápas, který sliboval hodně a přinesl tak málo. Ladies v neděli nastoupily proti předposlednímu týmu extraligy Panthers Praha a stejně jako v prvním vzájemném duelu se se zlou potázaly. Na domácí půdě se nedokázaly za celý zápas zkoncentrovat a dovolily tak soupeři radost z ušmudlané výhry 5:2.

Shrnutí víkendu: Benfika dala o víkendu 29 gólů!

O uplynulém víkendu se dařilo především oběma rezervním týmům. Mužské béčko nasázelo do sítí soupeřů 29 branek a v čele divize má sedmibodový náskok. Na 1. místě ve své lize je také ženské béčko, které rovněž dvakrát vyhrálo.

Florbalová neděle v Rieger aréně

Po nějakém čase nás zase čeká florbalem nabitý den v Rieger aréně! V neděli od 14:30 se v důležitém derby utkají Ladies s Panthers a od 18 hodin se pak s Pelhřimovem střetnou Boys. Dorazte oba naše elitní týmy do naší sokolovny podpořit!