Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 571 až 580 z celkem 929 článků.

Boys vydolovali z derby dva body

Vinohradští sahali v utkání 11. kola 1. ligy po třech bodech, nakonec si však z Kunratic odvážejí dva za výhru v prodloužení. Sokolové neudrželi vedení 6:4, a tak o jejich vítězství nad Startem rozhodl v 64. minutě Marian Jelínek.

Kladno si z Vinohrad odvezlo všechny body

V neděli zavítali na Vinohrady kladenští Kanonýři. Na tohoto soupeře Boys nemají pěkné vzpomínky, jelikož před dvěma lety je stejný tým poslal zpátky do první ligy. Po první letošní domácí prohře Vinohrad zůstává Kladno zřejmě stále neoblíbeným soupeřem.

Fyzioterapeutka Tereza Liebscherová: Atmosféra v týmu je přátelská

V létě se stala novou součástí realizačního týmu. Tereza Liebscherová navázala na finskou fyzioterapeutku Kaisu Lind (nyní už Brabcovou), která u mužstva působila předtím. V rozhovoru Terka poodhalila, jaké jsou její plány do budoucna nebo jak si pochvaluje spolupráci s koučem Michalem Pazderou.

V neděli doma s Kladnem! Na zápas vás zve Petr Blažej

Boys už vyhlížejí další domácí zápas a prodloužení vítězné série! V Rieger aréně totiž zatím Vinohradští sehráli pět zápasů a ve všech odcházeli ze hřiště jako vítězové. Šanci ukořistit body budou mít už v neděli od 17:30. Dorazte je přímo do hlediště podpořit!

Jakub Pecha: V béčku jsem se vyhrál!

Dříve hrál hokej, pak začal hrát na Vinohradech florbal a málokdo ví, že teď je to po nějakém čase jeho druhé působení v áčku. Jakub Pecha už letos nastřílel několik branek a stal se stabilním členem vinohradské sestavy.

Šlágr o první místo pro SKV!

Boys zvládli duel o první příčku! Na domácí půdě porazili druhý Litvínov 10:3 a setrvají v čele prvoligové tabulky. Třemi góly se na důležité výhře podílel Martin Skřivánek. SKV rozhodlo o vítězství především ve druhé části, kterou vyhrálo 3:0. Ve zbytku utkání pak ještě navýšilo svůj náskok.