Zobrazeno 611 až 620 z celkem 929 článků.

Jakub Záň: Naše hra se zlepšuje!

Na Vinohradech působí už dvanáctou sezonu. Zažil postup z 1. ligy i dvě superligové sezony. Letos Jakub Záň patří mezi hlavní opory mužského áčka a připsal si i několik důležitých branek.

Nepovedená první třetina rozhodla

Na Vinohrady v sobotu zavítal lídr první ligy, Znojmo. Jihomoravané pěti brankami v první třetině rozhodli zápas a vezou si z Rieger arény všechny body.

Vinohrady bodovaly proti Pelhřimovu

V prvním vzájemném zápasu této sezóny dokázal papírově slabší Pelhřimov nad SKV zvítězit. Vinohrady v nedělním utkání sice dokázaly Spartak porazit, ztratily ale jeden bod v prodloužení.

Boys přivezli z Brna jeden bod

První zápas v roce 2017 zavedl SKV Boys do dalekého Brna. Zde se na místní palubovce střetli s domácím Hattrickem. Zápas před komorním publikem dospěl až k nájezdům.

1087_Muzi_elevove_2016.JPG

Boys zakončili rok 2016 vítězně!

Vinohrady poslední zápas v kalendářním roce 2016 zvládly! Na domácí půdě porazily Svitavy 5:1. Během vánočních svátků tak SKV setrvá na čtvrté příčce prvoligové tabulky s tříbodovou ztrátou na druhé místo.

Pražské derby ovládl Start

První vzájemný zápas sezony musela rozhodovat trestná střílení, po kterých se ze dvou bodů radovalo SKV. Sobotní zápas se ale nesl v jiném duchu a Start se radoval z jasného vítězství 9:4.