Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 121 až 130 z celkem 355 článků.

Chodov si došel v klidu pro vítězství

V posledním zápase základní části oběma týmům o nic nešlo, a to se také odrazilo na stylu hry. Celý zápas se hrál v poklidném tempu, bez zbytečných soubojů a Chodov si došel pro vítězství 11:3.

Ladies nebodovaly ani s Jičínem

Sokolky v sobotu večer odehrály velmi pozdní utkání na půdě Jičína, který nutně potřebovat zvítězit, aby se ještě nominoval do osmičky šťastných v play off. A ladies se svojí rozdavačnou náladou mu toto přání víc než ochotně splnily. Z Jičína si odvezly porážku 3:7 a poděkování Řáholce.

Ostrava si v klidu došla pro vítězství

Ladies jely do Ostravy ve velmi okleštěné sestavě. V jedenácti hráčkách do pole bylo jasné, že to bude fyzicky náročnější než obvykle. Ostrava si s obranou Vinohrad nevěděla rady pouze první třetinu, poté už SKV docházely síly a projevilo se to i na výsledku.

Panthers potvrdili play off, Ladies musí přidat

Především mizerná první třetina (0:5) stála vinohradské florbalistky body v duelu s pražskými Panthers v předvečer oslav 20. výročí klubu. A ani zlepšený výkon v druhé pasáži už s výsledkem nic nezmohl. Ladies tak před play down zapisují další prohru 3:8 a dál hledají formu.

Barbora Šádková: Za 5 let Ladies udělaly velký pokrok

Barbora Šádková je v Riegrových sadech už od postupu do extraligy. Ve své kariéře si zahrála také v Karlových Varech nebo ve Vítkovicích. Nyní je jednou z opor týmu a v rozhovoru se ohlíží za svým pětiletým působením v SKV.

Ladies proti Bohemce sahaly po bodech

Ačkoliv zápas mezi 5. a 12. týmem tabulky měl jasného favorita, Vinohrady neházely flintu do žita. Bohemka v posledním zápase podlehla Olomouci 1:2, a tak bylo zřejmé, že není v úplně dobrém rozpoložení. Ladies si však z vyrovnaného utkání nevezou ani bod po porážce 5:7.

Hráčky Tigers potvrdily roli favorita

Na ladies čekal v sobotu těžký oříšek – utkání s aktuálním lídrem extraligy, Tigers. Favorit přijel v plné sestavě a celou dobu držel zápas ve svých rukou. Nakonec bral tři body s pohodlným výsledkem 10:4.