Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 231 až 240 z celkem 355 článků.

Ladies zabraly! Jičín porazily 6:5 v prodloužení

Vinohrady si poprvé v novém roce připsaly body! Na domácí půdě přetlačily Jičín 6:5 po prodloužení. Přitom to ale s Ladies nevypadalo dobře, po první třetině prohrávaly už 0:3. Pak se ovšem jejich výkon zvedl a zápas nakonec dovedly do vítězného konce.

Ladies se doma utkají s Jičínem

Už 16. zápas v základní části extraligy žen dnes odehrají naše ženy. Na domácí půdě vyzvou celek z Jičína, který dokázaly v prvním vzájemném utkání porazit 4:3. Utkání začíná v 17 hodin.

Tatran přehrál Vinohrady 9:2

Ani Ladies nedokázaly vyzrát na střešovický Tatran a den po porážce mužů i ony Střešovicím podlehly. Dohrávku 14. kola výrazně ovlivnila první minuta zápasu. Už ve 37. sekundě totiž SKV prohrávalo 0:2.

Ladies ztratily zápas s Libercem

V sobotu v podvečer se v Rieger aréně schylovalo k velké slávě. Ženské áčko v polovině druhé třetiny vedlo nad severočeským celkem z Liberce dokonce 4:1 a fanoušci věřili ve vítězství.

Ladies prohrály ve Vítkovicích 1:8

Ženy sice šly ve Vítkovicích brzo do vedení, do kterého je poslala exvítkovická Zuzana Macurová, těsný náskok však neudržely a nakonec s dvojnásobnými mistryněmi prohráli v rámci 12. kola 1:8.

Ženy se představí ve Vítkovicích a doma s Bohemians

Po reprezentační přestávce se opět vracejí na extraligovou scénu naše ženy, které čeká náročný dvojzápas. Zatímco dnes od 19 hodin nastoupí k zápasu 12. kola ve Vítkovicích, v neděli přivítají na domácí půdě od 18:00 Bohemians.

Jana Vyrobíková: Mám před sebou hodně práce

Vinohrady v létě posílily brankářský post. Z Athletics přišla na hostování třiadvacetiletá Jana Vyrobíková. A trenéři s jejím nasazením neotáleli. Už ve 2. kole si připsala extraligovou premiéru a naznačila, že může být v budoucnu velkou oporou svého týmu.