Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1311 až 1320 z celkem 2415 článků.

Ladies Chodovu nestačily

Vinohrady do utkání vstoupily špatně a vzchopit se dokázaly až ve druhé třetině. Třetí třetina už byla zase v roli Chodova a konečný výsledek 12:1 vypovídá za vše.

Asistent kouče Miroslav Purkrábek: Máme dlouhodobý cíl!

Před začátkem sezony posílil Miroslav Purkrábek realizační tým mužského áčka a stal se asistentem trenéra. Nyní tedy spolupracuje s hlavním koučem Michalem Pazderou. Za angažmá u prvoligového týmu je rád a těší se na nové výzvy. Tou největší je připravit Sokol na účast v nejvyšší soutěži!

Ladies slaví první body, doma obraly Jičín

Stejně jako v loňské sezóně i letos se sokolkám podařilo uhrát první výhru na domácí půdě a stejně jako loni se jednalo o zápas s Jičínem. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a šancemi se to jen hemžilo, nakonec ale těsný náskok jednoho gólu domácí ubránili a připsali si tak první vížeství 3:2.&l