Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1301 až 1310 z celkem 2415 článků.

Shrnutí víkendu: Ženské béčko dvakrát vítězné!

Ženskému béčku se zatím v letošní sezoně celkem daří. Svěřenkyně Petra Jirgese mají ze čtyř zápasů devět bodů a pohybují se v horní polovině tabulky 2. ligy. Jednu výhru a jednu porážku o víkendu zaznamenala mužská Benfika.

Ženy A - zbytečné selhání na severu

Ladies po první třetině vedly 2:0, přesto dokázal Liberec nadějný zápas otočit a zvítězit poměrem 4:6. Hattrickem se blýskla vinohradská kapitánka Michaela Lingová.

Boys vezou z Havířova dva body ze šesti

Vinohradští dokázali vydolovat z havířovského dvojutkání pouze dva body. Vítězství v prodloužení nad Florbalem Havířov vystřelil v sobotu v 65. minutě Pavel Hájek. Nedělní zápas se sokolům nevydařil. Se Slovanem padli po špatném výkonu 2:5.

Shrnutí víkendu: Junioři dvakrát vítězní!

Juniorský tým si o víkendu v Kunraticích vedl velmi slušně a po dvou výhrách se posunul na třetí příčku tabulky. Poprvé letos prohrálo mužské céčko, i tak se ale jakožto nováček nejvyšší regionální ligy nachází v první půlce tabulky.