Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1761 až 1770 z celkem 2415 článků.

Ladies potrápily Bohemku

Na začátku druhé třetiny to s Vinohrady vypadalo zle. Jenže pak se Sokol otřepal a ve zbytku zápasu svého zelenobílého soupeře hodně potrápil. Výsledkem je důstojná porážka 3:6.

Vydařená první třetina na výhru nestačila

Vinohrady vstoupily do osmifinálové fáze Poháru České pojišťovny porážkou. Na domácí půdě podlehly Mladé Boleslavi 3:7. Uspět se jim nepodařilo navzdory tomu, že se v první třetině prezentovaly slibným výkonem.

Muži v poháru vyzvou Mladou Boleslav

Vinohrady si vítězstvím v 5. kole zajistily účast v osmifinálové skupině Poháru České pojišťovny. Do ní vstoupí už zítra domácím duelem s Mladou Boleslaví. Zápas začíná ve 20 hodin.

Gólové hody na Chodově

Očekávaná nedělní přestřelka se stala skutečností. V pražském derby Vinohrady x Chodov padlo hned 17 branek. Sokolové podali dobrý výkon, na vítězství to ale nestačilo.

Shrnutí víkendu: Muži B i C stoprocentní!

Žlutá barva byla o uplynulém víkendu hodně vidět i mimo extraligová hřiště. Kromě stoprocentně úspěšných mužů B a C se do bojů o další body pustilo i 5 mládežnických týmů napříč téměř všemi kategoriemi. Z nich se nejvíce zadařilo mladším žákům.