Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 631 až 640 z celkem 929 článků.

Boys přijeli z Pelhřimova s prázdnou

Přestože SKV v zápase několikrát vedlo, nedovedlo zápas do vítězného konce. Vinohrady ve třetí části nedokázaly vstřelit ani jednu branku a Pelhřimov se tak raduje z první letošní výhry.

Boys se v tabulce posunuli na druhé místo

Šlágr kola první ligy mužů byl napínavý až do posledních vteřin. Tříbodové vítězství domácím Sokolům vystřelil osm vteřin před koncem základní hrací doby Jan Zavadil.

Vinohradští doma prohráli s Českou Lípou 4:8 a v poháru končí

Sokolům se domácí zápas s Českou Lípou nevydařil. Po první třetině sice vedli 2:1, zbytek zápasu ale tahali za kratší konec a Severočeši si tak nakonec odvezli výhru 8:4, která jim zajistila postup do skupinové fáze Poháru České pojišťovny. SKV naopak v této soutěži svoje účinkování ukončilo.

Ve středu pohár s Českou Lípou

Sokoly čeká anglický týden. Ve středu od 19:30 vyzvou na domácím hřišti dobře známého soupeře z 1. ligy Českou Lípu. V neděli se pak v sokolovně představí brněnský Hattrick.

Vinohrady vezou body ze Svitav

V sobotu večer vyzvali SKV Boys tým ze Svitav. V gólově skromném utkání Vinohrady zodpovědným výkonem dokráčely ke tříbodovému vítězství.

Vinohrady ukořistily výhru nad Startem po nájezdech

Ani vedení 3:1, 4:2 a 5:3 nestačilo sokolům na výhru v základní hrací době. Kunratický Start pokaždé dokázal manko smazat a dokonce zareagoval na Hanákův gól z poslední minuty. Duel tak dospěl až do nájezdů, ve kterých vystřelil sokolům druhý bod úspěšný exekutor Míša Dolejš!

Sokolové přišli o všechny body po zběsilé přestřelce

V utkání na půdě Karlových Varů vedli Vinohradští už 4:1 a 5:2, ještě devět minut před koncem drželi jednogólový náskok, přesto nakonec odjíždějí bez bodu. Soupeř v závěru duel otočil ve svůj prospěch a po výsledku 12:9 si tak SKV připisuje první porážku v novém ročníku.