Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 831 až 840 z celkem 930 článků.

Muži vezou z Paskova tři body!

Mužské áčko na závěr letošního roku nezaváhalo a z Paskova si odváží vítězství 9:4. Čtyřmi kanadskými body se na výhře podílel útočník Zbyněk Stuchlík.

Vinohrady vezou z Ústí dva body

Ačkoliv Vinohradští prohrávali v průběhu třetí třetiny 5:3, zápas s Ústím nakonec dovedli do vítězného konce a v tabulce zůstanou během třítýdenní pauzy na čtvrté příčce.

SKV ve Svitavách narazilo

Mužské áčko šňůru výher nenatáhlo. V utkání na půdě nováčka ze Svitav ztratilo v závěru dvoubrankové vedení a jen s obtížemi dosáhlo alespoň na prodloužení. V samostatných nájezdech pak triumfovali domácí.

Muži vezou tři body z Kopřivnice

Mužské áčko dokázalo v divoké přestřelce zdolat vikingy z Kopřivnice a zvítězilo 9:8. V tabulce se Vinohradští posunuli o jedno příčku vpřed.

SKV nadělilo Lípě osm gólů!

Souboj dvou bratrů na lavičkách České Lípy a Vinohrad zvládl lépe náš trenér a společně se svým týmem může slavit vysoké vítězství 8:2!

Realizační tým mužů posílí Jan Freund

Novým členem realizačního týmu mužů se stává Jan Freund, bývalý skvělý extraligový hráč a držitel stříbrné medaile ze světového šampionátu. U mužstva bude působit jako asistent trenéra.