Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 141 až 150 z celkem 355 článků.

3 body pro Ladies zůstavají doma!

Utkání mezi 7. a 11. týmem tabulky slibovalo vyrovnaný duel a taky že se 71 diváků v Rieger aréně dočkalo. Střely v poměru 33:13 pro hostující Židenice nezabránily domácím v zisku 3 bodů. Ladies tak díky tomu již počtvrté v řadě braly na domácí půdě body a pomalu se prokousávají tabulkou nahoru.

Eliška Kuchyňková: Superfinále je pro mě nezapomenutelným zážitkem

Post brankáře před sezonou posílila Eliška Kuchyňková. Gólmanka, která má zkušenosti s tím nejlepším florbalem v zemi. V dresu Herbadentu (dnešní název Tigers) nastoupila také do superfinále v pražské O2 areně. Nyní odstartovala další kapitolu své kariéry v dresu Vinohrad.

Mistryně z Tigers potvrdily pozici velkého favorita

Utkání s úřadujícími mistryněmi bylo rozhodnuté už během deseti minut. Favorit nepřipustil překvapení a už v první třetině nasázel do vinohradské sítě sedm branek. Zbytek zápasu se tedy dohrával z povinnosti. Ladies posledního vítěze superfinále nezaskočily a nevstřelily ani jeden gól.

Ladies podruhé v sezoně vítězné!

Ženy A v sobotu překonaly všechna očekávání a už na konci října se radují z 6 bodů v tabulce (o 2 body více než loni po celé sezoně!). Tentokrát ukořistily skalp Tatranu, který přetlačily až v samostatných nájezdech 6:5.

Ladies čeká v neděli domácí derby s Tatranem!

Rieger arénu čeká derby! V neděli večer se zde odehraje boj mezi domácími Vinohrady a střešovickým Tatranem. Utkání se hraje od 18 hodin. Přijďte ženské áčko v důležitém souboji podpořit přímo do hlediště.

Ladies nájezdovou loterii s Olomoucí nezvládly

14 vteřin dělilo Ladies od druhé výhry v základní hrací době. Olomouc ale dřela až do konce, a nakonec si vybojovala vítězství na nájezdy. Za Vinohrady se premiérovým startem (a několika hity) blýskla nová posila Lenka Kalistová.

Ženy A - zbytečné selhání na severu

Ladies po první třetině vedly 2:0, přesto dokázal Liberec nadějný zápas otočit a zvítězit poměrem 4:6. Hattrickem se blýskla vinohradská kapitánka Michaela Lingová.

Ladies Chodovu nestačily

Vinohrady do utkání vstoupily špatně a vzchopit se dokázaly až ve druhé třetině. Třetí třetina už byla zase v roli Chodova a konečný výsledek 12:1 vypovídá za vše.