Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1461 až 1470 z celkem 2415 článků.

ELITE si po boji odvezlo všechny body

Dal se očekávát velice vyrovnaný zápas. Ladies v předchozím zápase s ELITE prohrály v prodloužení, kdy po první třetině vedly 3:0. Tentokrát se role téměř totožně prohodily. ELITE na začátku třetí třetiny odskočily na vedení 3:0 a pak se najednou Vinohrady rozehrály a 4 góly se dostaly do vedení.

Objednávejte trika SKV:Nike!

Nyní máte možnost objednávat si oblíbená trika SKV:Nike. Tričko s potiskem "Train:Hard. Play: Fair. Floorball." je ve třech variantách: černá-žlutá/bílá-červená/černá-mint. Cena jednoho trička je 250,- Kč.

Atraktivní prosinec: Dva domácí duely a derby se Startem!

Světový šampionát mužů v lotyšské Rize už klepe na dveře, druhá nejvyšší soutěž na to však nehledí. Hrát se bude i v prosinci a SKV čekají tři divácky atraktivní duely, přičemž všechny se uskuteční v Praze a hned dva dokonce v Rieger aréně. Je se na co těšit!