Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1631 až 1640 z celkem 2415 článků.

Boys dvakrát padli v Pardubicích

Do boje o nejvyšší soutěž se po roce vydali i muži. Sérii hranou na 4 vítězné zápasy započali na horké půdě v Pardubicích, odkud si bohužel vezou dvě prohry.

Ladies vezou z Olomouce jedno vítězství

Série 1. kola play down extraligy žen se do Prahy přesune za vyrovnaného stavu! Vinohrady nejprve ovládly sobotní dramatické utkání 6:5, přičemž o výhře rozhodla v první minutě prodloužení Trvzníková. V neděli však Ladies na tento výsledek nenavázaly a Olomouci podlehly těsně 1:2.

Benfika zakončila sezonu dvěma výhrami

Dvě výhry si na závěr sezony připsalo mužské béčko. Sigl a spol. nejprve v sobotu přemohli Akademii Sportu 17:8 a v neděli si pak poradili s Athletics 8:6. Zisk šesti bodů posunul Vinohrady na konečnou třetí příčku.

Vinohrady začnou play down na hřišti Pardubic

Do roka a do dne! I loni se Vinohradští utkali v úvodním kole boje o záchranu s Pardubicemi. Stejná situace nastává i letos. Série začne o nadcházejícím víkendu na východě Čech. V sobotu i v neděli se bude hrát od 14 hodin.

Ladies odstartují boj o záchranu v Olomouci

Ženské áčko má před sebou klíčovou část sezony. V 1. kole play down se střetne s Olomoucí. První dva zápasy série se o nadcházejícím víkendu uskuteční na půdě soupeře. Sobotní i nedělní duel má začátek naplánovaný na 16 hodin.

Víkendové menu: Benfika uzavře svou sezonu

Mužské béčko má před sebou poslední dva zápasy letošní sezony. V sobotu se v Mladé Boleslavi utká s místní Akademií, v neděli pak zavítá do Čakovic, kde se střetne s Athletics. Svěřenci trenéra Vondry ještě stále usilují o druhé místo v tabulce divize.

Tvrdá lekce od Chodova

Historicky první výjezd Vinohrad mimo zdi Rieger arény dopadlo lépe pro hosty z Jižního města. Dvouciferný příděl je před začátkem play down pro SKV poněkud tvrdou lekcí.

Elévovské hvězdičky zazářily

Uplynulý víkend se velmi vydařil našim malým elévovským nadějím. I přes jarní prázdniny a nemoce dokázali elévové předvést skvělé výkony a zaslouženě celý turnaj v Mladé Boleslavi vyhráli!